Simona Kubová excelovala na Velké ceně Olomouce

Ve skvělé formě se představila Simona Kubová na svých druhých závodech v roce 2019. V Olomouci, kde z chomutovského oddílu závodila jediná, vyhrála v kvalitních časech všechny čtyři závody, do nichž nastoupila.

Fanoušky, trenéry a sama sebe potěšila především skvělým časem na 100 metrů znak. Svojí nejoblíbenější disciplínu totiž zvládla v čase jen lehce nad jednu minutu (1:00,14). Tímto časem by nejen s přehledem splnila nejpřísnější limit pro účast na letošním mistrovství světa v Koreji, ale o jedenáct setin také A limit pro účast na Olympijských hrách do japonského Tokia v roce 2020. Limity však zatím nemá – Velkou cenu Olomouce plavala pouze v rámci přípravy před mezinárodním mítinkem v Eindhovenu, který již je zařazen mezi kvalifikační závody. V Eindhovenu se představí v polovině dubna, o týden dříve si naposledy otestuje svou formu na Velké ceně Ústí nad Labem.

V Olomouci se představila i na zbylých znakových tratích (50 a 200 metrů) a polohové dvoustovce. I v těchto závodech zcela jednoznačně porazila všechny své konkurentky. S velkým náskokem, o téměř sto bodů, ovládla i soutěž o nejlepší výkon (získala 902 FINA bodů za 100 metrů znak).

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.