Valešová s Kynclem dvakrát zlatí v Rakovníku

V sobotu 18. června hostil Rakovník 3. kolo Středočeského poháru nejmladšího žactva pod názvem Malá cena Rakovníka. Této soutěže se zúčastnila i dvanáctičlenná výprava mladých chomutovských závodníků, přičemž nejmladšímu chomutovskému účastníkovi bylo jen sedm let. Plavci Slávie domů přivezli celkem třináct medailí.

Nejúspěšnějším chomutovským plavcem se stal devítiletý Ondřej Kyncl, který své čtyři starty proměnil v zisk tří umístění na stupních vítězů. Dokázal zvítězit na kraulové 50 a znakové 100, zatímco v „královské disciplíně“, kraulové 100 dohmátl druhý.

Stejný počet medailí získala také desetiletá Josefína Valešová. Josefína navázala na dobré výkony z Poháru České republiky, když se jí podařilo zvítězit v obou prsařských závodech – na 50 a 100 m. Zároveň se jí podařilo vylovit bronzovou medaili za znakovou 50.

Zahanbit se nenechal ani její o dva roky mladší bratr Josef. Tomu se podařilo zvítězit na znakové 50.

Tomáši Krpálkovi, stejně jako Vojtěchu Rybářovi se podařilo ukořistit dvě bronzové medaile. Tomáš je získal v kategorii desetiletých na prsařské 50 a znakové 100, zatímco o rok mladší Vojtěch je získal na kraulové 50 a stejně jako Tomáš, znakové 100. Bronzovou medaili za znakovou 50 si z Rakovníku odvezl také Jáchym Křeček.

Chomutovští závodníci se neztratili ani v soutěži štafet. V ne tak obvyklé smíšené kraulové štafetě na 4x 50 m, kdy plavali tři chlapci a jedna dívka, získali bronzovou medaili, když plavali v sestavě Ondřej Kyncl, Nikol Drozdková, Vojtěch Rybář a Jáchym Křeček.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

strix

TradingBR

Worldinvest

Lama Group

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.