Závody roku 2016

Datum Název Město   Prop. Výsledky  Článek    Foto Informace
15.12.2016
18.12.2016
Zimní MČR dorostu a dospělých
10. kolo ČP
Plzeň    
10.12.2016
11.12.2016
Central European Countries Junior Meeting Košice/SVK      
10.12.2016
11.12.2016
21. Internationaler Erzgebirgsschwimmcup Marienberg/GER    
10.12.2016
11.12.2016
Zimní pohár 10-ti a 11-ti letých Plzeň    
07.12.2016
11.12.2016
Mistrovství světa v krátkém bazénu Windsor/CAN    
03.12.2016
04.12.2016
Zimní MČR ml. žactva 12 let Trutnov    
03.12.2016
04.12.2016
Zimní MČR st. žactva 14 let Kopřivnice  
26.11.2016 Oblastní přebor 11, 10 a ml. žactva Litoměřice  
17.11.2016
20.11.2016
4. Int. Österr. Kurzbahnstaatsmeisterschaften 2016 Graz/Austria    
19.11.2016
20.11.2016
Oblastní přebory st. žactva a dorostu Chomutov    Celkové výsledky
19.11.2016
20.11.2016
Velká cena Brna - 8. kolo ČP Brno    
05.11.2016 Vánoční cena města Mostu Most    
05.11.2016
06.11.2016
AXIS CUP - 7. kolo ČP Jihlava    
04.11.2016 Okresní přebor - podzim Chomutov      Celkové výsledky
22.10.2016 Sokolovský kapřík - 14. ročník Sokolov  
14.10.2016
16.10.2016
Plzeňské sprinty - 20. ročník - 6. kolo ČP Plzeň    
08.10.2016 Litvínovský pohár - 13. ročník Litvínov    
01.10.2016 Podzimní cena Kolína - 4. kolo SPNŽ Kolín  
23.09.2016
24.09.2016
Velká cena Chomutova - 33. ročník Chomutov    Celkové výsledky
05.08.2016
21.08.2016
Letní olympijské hry Rio de Janeiro/BRA    
06.07.2016
10.07.2016
43. Mistrovství Evropy juniorů Hódmezővásárhely/HUN    
05.07.2016 42. Brněnský GAROMA+ maratón Brno Brno      
01.07.2016
03.07.2016
Letní MČR - 5. kolo ČP Pardubice    
25.06.2016
26.06.2016
Letní MČR mladšího žactva Brno  
25.06.2016
26.06.2016
Letní MČR staršího žactva Ústí nad Labem  
24.06.2016
26.06.2016
Settecolli 2016 - 53. ročník Řím/ITA      
18.06.2016 3. kolo SPNŽ - Malá cena Nymburka Kutná Hora  
17.06.2016
19.06.2016
Letní MČR dorostu Plzeň    
11.06.2016
12.06.2016
Letní pohár ČR jedenáctiletého žactva Domažlice  
11.06.2016
Letní pohár ČR desetiletého žactva Jindřichův Hradec    
04.06.2016
Mezinárodní MČR v DP 5 km a 10 km Plzeň - Bolevák      
04.06.2016
05.06.2016
Oblastní přebory st. žactva
Česká Lípa  
03.06.2016
05.06.2016
PRAHA 2016 - 4. kolo ČP Praha    
28.05.2016 Oblastní přebor 11, 10 a ml. žactva Rumburk    
21.05.2016
22.05.2016
Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí nad Labem    
16.05.2016
22.05.2016
Mistrovství Evropy v dlouhém bazénu London/GBR    
13.05.2016 Okresní přebor - jaro Chomutov      Celkové výsledky
07.05.2016
08.05.2016
M4U - CZE-HUN-POL-SVK Budapešť/HUN    
30.04.2016 Memoriál Jaroslava Jezbery -  29. ročník Chomutov  Celkové výsledky
23.04.2016 2. kolo SPNŽ - Malá cena Rakovníka Rakovník    
22.04.2016
24.04.2016
VC Ústí nad Labem Ústí nad Labem      
16.04.2016 Pohár mladšího žactva - 43. ročník Roudnice nad Labem    
16.04.2016
17.04.2016
VC Pardubic - 2. kolo ČP Pardubice    
10.04.2016 Zimní MČR v dálkovém plavání Praha      
02.04.2016
03.04.2016
Multinations Junior Swimming Meeting Sofia / BGR    
30.03.2016
02.04.2016
Swim Open Stockholm 2016 Stockholm / SWE    
25.03.2016
26.03.2016
Mistrovství ČR družstev - Finále Ostrava      
18.03.2016
19.03.2016
Plzeňský vytrvalec - 28. ročník Plzeň    
19.03.2016 VC Olomouce - 45. ročník Olomouc      
12.03.2016 1. kolo SPNŽ - Cena města Příbrami  Příbram  
05.03.2016
06.03.2016
Mistrovství ČR družstev - Semifinále Praha    
27.02.2016 Malá cena Prosen - 13. ročník Louny  
06.02.2016 Litoměřický kalich - 18. ročník Litoměřice    
23.01.2016 Mistrovství ČR družstev - 1. kolo Chomutov  Celkové výsledky

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

smp

scvk

strix

TradingBR

verva

vodohosp

vodohosp

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.